دانلود کتاب در تجمع کتاب الکترونیکی کتابهای خارجی را بارگیری کرده و کتابهای الکترونیکی بخرید

[ad_1]

بارگیری کتاب

پیشرفت در فناوری باعث شده است که مردم از بسیاری از دستگاه های هوشمند مانند تبلت استفاده کنند. کتاب خوانندگان دیجیتال (ابزار جهت گیری) بارگیری کتاب الکترونیکی و کاری) زیاد استفاده کنید. امروزه کتابهای الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتابهای الکترونیکی اندازه کوچک و قابلیت حمل آسان آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک حافظه کوچک حمل کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا نیاز به فضای کتابخانه در خانه خود را از بین ببرید. به خاطر داشته باشید که نگهداری نسخه های چاپی کتاب بسیار دشوار است. زیرا به مرور زمان ممکن است کتاب به هر دلیلی کیفیت خود را از دست بدهد یا از دست بدهد. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با تهیه نسخه پشتیبان می توانید چندین نسخه پشتیبان تهیه کنید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت یا علامت گذاری کرد. با این حال ، بدون آسیب رساندن به کتاب های الکترونیکی ، به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار ویژه یادداشت برداری کنید. هر زمان که بخواهید می توانید نسخه ای از آنها را چاپ کنید. ویژگی دیگر امکان بزرگنمایی فونت کتاب است ، اما به صورت چاپی در دسترس شما نخواهد بود. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر خود را در کتاب جستجو کنید. با یک کلیک می توانید کتاب را از سایت مربوطه بارگیری کنید. بنابراین نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از بزرگترین موانع پیش روی محققان ایرانی دستیابی به منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتابهای دانشگاهی خارجی است. بدون شک ، این کتاب به عنوان منبع ارزشمندی دیده می شود زیرا حاصل سالها تحقیق توسط یک دانشمند است. به دلایلی ، بارگیری کتابهای جدید خارجی برای محققان ایرانی امکان پذیر نیست ، اما راه حل چیست؟ همانطور که اشاره شد ، دستیابی به منابع علمی یکی از نگرانی های دانشمندان و دانشجویان کشور است. بارگیری این کتابها از سایتهای خارجی مانند آمازون کاملاً گران است. به همین دلیل ما سایت هایی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد کتابهای pdf خارجی را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کمی بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتاب ها ، به ویژه برای کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نسخه اصلی آن در بازار کتاب ایران موجود نیست. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی در تهیه منابع علمی خود دشوار خواهند بود. سایت دانلود کتاب های خارجی با فراهم آوردن دسترسی کامل به کلیه کتابهای الکترونیکی تازه منتشر شده و دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی ، Ebook Rally یک گام بزرگ به جلو در تأمین نیازهای تحقیقاتی محققان ایرانی برداشته است. بر اساس 10 سال تجربه تیم مدیریت ، سایت کتاب الکترونیکی رالی کلیه کتابهای ایرانی را با نسخه الکترونیکی در اختیار انجمن علمی منابع ایران پایپر و VR قرار می دهد. موتور جستجوی قدرتمند سایت کتاب الکترونیکی رالی امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی توسط isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم کرده است.

کتابهای خارجی بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی است. با این وجود دسترسی و بارگیری کتاب های خارجی محدودیت هایی دارد. یکی از این موارد محدودیت پرداخت های ارزی است. به دلیل تحریم های بین المللی امکان خرید مستقیم کاربران ایرانی از کتابفروشی های خارجی وجود ندارد. همچنین با توجه به قیمت ارز در ایران ، خرید کتاب لاتین به دلیل هزینه بسیار بالای هزینه برای دانشجویان و محققان ایرانی مقرون به صرفه نیست. از طرف دیگر ، اکثر کتاب های خارجی خریداری شده قفل نرم افزاری دارند. این امکان دسترسی دائمی به کتاب مورد نظر شما را غیرممکن می کند. از آنجا که بسیاری از سایت های خرید کتاب خارجی فایل PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، چاپ آن یا ارسال آن برای دیگران امکان پذیر نخواهد بود. اگر نسخه چاپی یک کتاب خارجی را خریداری کنید ، علاوه بر قیمت کتاب ، باید هزینه پست را نیز پرداخت کنید. توجه داشته باشید که تحویل کتاب در ایران دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که سایت های واسطه ای وجود دارند که به شما امکان می دهند pdf کتاب های خارجی ، به ویژه از سایت هایی مانند آمازون ، که با دریافت کمیسیون ، حدود 20-25 درصد از قیمت کتاب را ارائه می دهند ، دریافت کنید. با توجه به موارد فوق. اگر قصد خرید یک کتاب خارجی را دارید ، توصیه می کنیم ابتدا آن را در سایت ebook Rally جستجو کنید. سایت کتاب الکترونیکی رالی به شما امکان می دهد حدود 6 میلیون کتاب خارجی را با حداقل 80 درصد تخفیف از قیمت واقعی بارگیری کنید. توجه داشته باشید که کلیه کتابهای الکترونیکی موجود از طریق تیم تجمع کتابهای الکترونیکی در دسترس شما قرار گرفته است. بنابراین ، اگر کتابی را در سایت جستجو کردید و کتاب موجود نیست ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. این کتاب در اسرع وقت قیمت گذاری می شود و پس از پرداخت به شما تعلق می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از سایت تجمع کتاب های الکترونیکی:

در آخر کتاب ها را با 10٪ قیمت کتاب اصلی در فروشگاه های خارجی خریداری کنید

کتابهای ارسالی سرانجام ظرف 12 ساعت آماده و ارسال می شوند.

قفل های دیجیتالی ناشران خراب است و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

تهیه نسخه pdf واقعی کتابها (بهترین نسخه برای چاپ) برای تیم تجمع ebook امکان پذیر است.

[ad_2]

منبع